Temos

Jau šią savaitę, gruodžio 5-ąją, po trijų dienų mokymų, paaiškės Šiaulių miesto jaunimo verslo turnyro nugalėtojai.

Šiemet jėgas išbandyti pasirengusios dešimt komandų iš įvairių Šiaulių miesto mokyklų: Didždvario, dvi – iš J. Janonio, Lieporių, Šiaulių universiteto, S. Šalkauskio, S. Daukanto gimnazijų, Šiaulių valstybinės kolegijos bei dvi Šiaulių profesinio rengimo centro komandos – Prekybos ir verslo skyriaus ir Technologijų skyriaus.

Į pirmąjį susitikimą Šiaulių verslo inkubatoriuje susirinkusius turnyros dalyvius su mokymų programa bei sėkmingais jaunimo įgyvendinamais verslais supažindino Všį „VIF“ (Verslauk Invest fondas) atstovas Mindaugas Busila, „Verslauk!“ konkurso vykdantysis direktorius ir daugelio socialinių projektų iniciatorius ir organizatorius bei Šiaulių verslo inkubatoriaus vyr. finansininkė-konsultantė Rūta Strainienė ir projektų vadybininkė Rita Vilkaitė.

Tris dienas vysiančiuose mokymuose daug dėmesio bus skiriama pažinčiai su verslu, jo pagrindais, turnyro dalyviai turės parengti savo verslo idėjas, jas analizuos įvairiais pjūviais, naudodami įvairias verslo metodikas,  išmoks savo verslo idėją pristatyti per kelias akimirkas, vadovaudamiesi Elevetor pitch koncepcija (jos esmė – per 90 sekundžių pristatyti verslo sumanymą bei sudominti investuotojus). Mokymų programoje numatytas ir poilsisi – vyks stalo žaidimų turnyrai, diskusijos, bus surengta fotosesija.

Mokymuose bus bandoma aiškiau suprasti svarbiausius verslo procesus, numatyti pagrindinius žingsnius, nuo kurių ir priklauso verslo sėkmė.  Asmeninė motyvacija turi bene didžiausią įtaką verslo rezultatams, sugebėjimui įveikti iškilusius sunkumus, nenusivilti ir atkakliai siekti savo tikslų. Jaunieji būsimieji verslininkai, verslo plano turnyro dalyviai, per tris dienas parengs savo verslo idėjas, jas pristatys ir apgins. Sėkmingiausiai tai padariusiems atiteks turnyro nugalėtojų titulai ir vertingos dovanos, o visiems verslo turnyro dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA