Temos

Šiandien,  gruodžio 6 dieną, į pirmąjį susitikimą Šiaulių verslo inkubatoriuje susirinkusius verslo plano turnyros dalyvius su mokymų programa supažindina mokymų lektorius, “Talentų kartos” vadovas Aleksejus Žaltovski.  Šių metų turnyro tema “Tikra idėja, tikra vertė, tikri klientai, tikri pinigai.” Komandos iki gruodžio 13 dienos turės sugalvoti idėją ar kelias idėjas ir sukurti tikrą vertę, už kurią gaus pinigus. Daug dėmesio mokymų metu taip pat bus skiriama idėjos pristatymui ir viešam kalbėjimui.

Jau kitą savaitę, gruodžio 14-ąją, po dviejų dienų mokymų, paaiškės Šiaulių miesto jaunimo verslo turnyro nugalėtojai. Šiemet jėgas išbandyti pasirengusios komandos iš įvairių Šiaulių miesto mokymo įstaigų: Didždvario,  J. Janonio,  S. Šalkauskio ir Santarvės gimnazijų, taip pat keletas komandų iš Šiaulių profesinio rengimo centro.

 

 

Šiais metais Verslo plano turnyro mokymai vyks Raseinių rajone. Verslo plano turnyro dalyviai, parengs savo verslo idėjas, jas pristatys ir apgins. Sėkmingiausiai tai padariusiems atiteks turnyro nugalėtojų titulai ir vertingos dovanos, o visiems verslo turnyro dalyviams bus įteikti pažymėjimai.